.

.

Велосипед Складирање Рек Велосипед Рек Ѕид Велосипед Ѕид Монтирани Кука Вертикална Велосипедизам Закачалка Метал Велосипед Складирање Рек Гаража Закачалка за Па

Велосипед Складирање Рек Велосипед Рек Ѕид Велосипед Ѕид Монтирани Кука Вертикална Велосипедизам Закачалка

DEN 873.36

Износ
Во продавницата.

МАТЕРИЈАЛ : Нашите Велосипед Ѕид Решетката е направен од многу јак материјал и стабилна да се одржи на вашиот велосипед на ѕидот.ДИЗАЈН : велосипедот ги има две куки на крајот за поддршка на центар, бар на велосипедот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите велосипед решетката е лесно да се инсталира со едноставно приложување двете завртки со ѕидниот.ВЕЛОСИПЕДОТ СКЛАДИРАЊЕ РЕК : Трајни и практични црна насликани тубуларна челик структура, безбедно да се користи велосипед кука за вашето семејство.СВИТЛИВА : Централната цевка со дијаметар на овој Велосипед Ѕид Решетката е 28mm.Вертикална виткање систем, кога не е во употреба.Опис : Велосипед Ѕид Рек Ѕид планинска велосипедска решетката.Виткање кука од типот метал заграда, изработени од црна насликани челик.Тоа е поставен на ѕид па можете да се откажам вашиот велосипед, брзо и лесно.Многу практично, затоа што тоа може да биде укината против ѕид кога не е во употреба, тоа не заземаат простор.Многу силни и издржливи.Карактеристики : - Боја : Црвена.- Материјал : Челик.- Големина : 28x23x20cm/11x9.1x7.9inch.- Висока цврстина челик велосипед кука, што се користи за да се парк на велосипед и да се зачува простор.Тоа исто така може да се користи за велосипед екранот во велосипед продавници - Нашите велосипед кука е направен од премиум материјалот, силна и стабилна да се одржи на вашиот велосипед и - Нашите велосипед решетката е лесен за користење со едноставно приложување двете завртки со ѕидниот - велосипедот ги има две куки на двата краја за поддршка на центар, бар на велосипед - Вертикална виткање систем го прави нашиот велосипед рек лесно за чување кога не е во use Package Including1 * велосипед закачалка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите