.

.

Yeahii Цртан филм Симпатична Мечка Ѕид-монтирани Складирање Торба Ѕид Виси Торбичка Џебови Мека Памучна Дребулии Организатор Дома Декор

Yeahii Цртан филм Симпатична Мечка Ѕид-монтирани Складирање Торба Ѕид Виси Торбичка Џебови Мека Памучна Дребулии

DEN 363.12

Износ
Во продавницата.

Со голем капацитет : Големина : стан.Виси Складирање Дизајн : Стабилна товарот, тенко јаже ѕид виси дизајн, погодно да се откажам, да не зафаќа простор, може да бидат обесени зад вратата, ѕид, кабинет, итн.Широка Примена : Виси во секој простор во dorm соба или домот, погоден за дневна соба, спална соба, кујна, бања, може да се сместат канцелариски материјал, далечински управувач, мобилни телефони, полначи, очила, накит, e-mail, копчиња, некои пенкала, разгледници, и други предмети.Симпатична Цртани филмови Стил : Светли и живописни бои, симпатична цртан филм мечка печатење на обрасци, прецизната изработка, топли и свежи, може да декорирате вашиот дом животната средина, ќе се виде дека животот ќе блум убави цвеќиња надвор од поезија.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Виси Складирање Торба само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Памук, Големина : стан.Виси Складирање Дизајн : Стабилна товарот, тенко јаже ѕид виси дизајн, погодно да се откажам, да не зафаќа простор, може да бидат обесени зад вратата, ѕид, кабинет, итн.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Високо-квалитетни Материјали : На ѕидот виси складирање кесички се направени од дебел мек памучен материјал, флексибилни и цврсти, носат-отпорни, и издржливи.Со голем капацитет : Големина : стан.20in, тоа е доволно за да поставите вашата дневна дребулии, лесно за чување, погодно за пристап.Симпатична Цртани филмови Стил : Светли и живописни бои, симпатична цртан филм мечка печатење на обрасци, прецизната изработка, топли и свежи, може да декорирате вашиот дом животната средина, ќе се виде дека животот ќе блум убави цвеќиња надвор од поезија.

Параметрите на производот

Material:
Cotton
Size:
app.48x31cm/18.89x12.20in
Optional Color:
Beige, Brown, Pink
Quantity:
1 Pc

Им се допаѓа и на купувачите