.

.

BIZAR Персоналните Име Божиќ Украс за Полнење со Маска, 2021 Карантин Survivor Семејство Прилагодено Божиќ Декорација за Полнење Креативни Подароци за Семејството

BIZAR Персоналните Име Божиќ Украс за Полнење со Маска, 2021 Карантин Survivor Семејство Прилагодено Божиќ

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Испорача Време : 80 % нарачки пристигна во 15 дена, другите пристигна не повеќе од 25 дена. 【Креативни Божиќ Подароци за Семејството】Нашиот Божиќ Украс за полнење е во едноставен стил, и да се обезбеди професионална подарок пакување.Тип во Texts4.Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа од нарачката купи.Кликнете на "Додади во Кошничка"СОВЕТИ : ве Молиме осигурете се дека на вашиот персонализација е точно кога ќе поставите вашата нарачка, откако вашата нарачка е ставен ние не може да се прават промени.Божиќ украс ќе биде рака-персоналните од страна на нашите стручни кадри за секој да им посакам здравје и среќни секој ден во новата година.Можете да го прилагодите семејство уникатен Божиќ украс според името и текст што ќе се обезбеди.【Уникатен Божиќ Украс】Персоналните Име Божиќ Украс со Празно шапка и банер. 【Прилагодливи Прилагодено Својства】Ние нудиме семејството на 1-7 луѓе, должина е 10cm Божиќ Декорација.Ако се направи грешка, ве молиме избришете ја со алкохол.Кликнете на "Прилагодите Сега" на правото и Тип во Текстовите да се прилагодите на свој уникатен Украс.Како да се прилагодите:1.Совршен Божиќ Подароци за Вашите Соседи, Поширокото Семејство, Пријатели, Членови на Црква и баби и Дедовци.Изберете го 'Семејството на Луѓе' што сакате.За превозот и испорака : Прилагодено време : 1-2 дена, по receving вашата нарачка, ние треба 1-2 дена за да го прилагодите вашиот објект првиот, тогаш превозот тоа. 【Симпатична Модели и Креативни Дизајни】Таписерии и убави модели, посебни елементи, дозволете ни да се сеќавам на тешко времето кои го поминале на оваа година.Кликнете на Прилагодите сега на right3. 【Професионални По-Продажбата на】 ви Благодарам многу за вашиот одлична поддршка од нас.Ако сакате да напишете го текстот за себе, исто така можете да напишете ја со тенка пенкало.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите