.

.

Dyson Airwrap Styler Јачина на звук и Обликот

Dyson Airwrap Styler Јачина на звук и Обликот

DEN 19416.00

Износ
Во продавницата.

На Dyson Airwrap styler има интелигентна топлина контрола што не оди над 150 степен целзиусови степени.Таа привлекува и обвива косата со користење само на воздух ; должина на Кабелот : 2.62 m ; Моќност : 1200 W ; Струење (lps) : 13l/s ; Негативни јони : го намалуваат статични.Dyson Airwrap Волумен + Облик styler — за казна, рамна коса. 1.2 инчен Airwrap буриња – конструиран за да се создаде обемниот кадрици или бранови.Мека мазнење четка : Создава мазна, удар-сува заврши.Со мека, топката-совет влакната конструиран за да се нежни за скалпот.Круг volumizing четка - конструиран за да volumize и обликот казна, рамна коса.Пред-стил, фен – зема коса од влажни да влажна, да се првично за стил.Еден клик прилози и кул-допир совети – quick-порака на прекинувач и кул-допир совет ќе ви овозможи брзо да се промени прилози додека стил.Симетрич-ност буриња – насока на стрелките на часовникот и анти-насока на стрелките на часовникот буриња за симетрични кадрици.Кул шут – за да го поставите вашиот стил. 120 V Само.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите