.

.

Плажа Поколеба Curler Ротирачки Curler Електрични Керамички 25ММ Коса Поколеба Виткање Железо Стапче 3 Барел Коса Curler за Сите Средни Долга Должина на Коса

Плажа Поколеба Curler Ротирачки Curler Електрични Керамички 25ММ Коса Поколеба Виткање Железо Стапче 3 Барел

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

⭐Безбедно да се Користи : Со 360-степен слободно ротирање кабелот за напојување, не се лизга ергономски справи и изолирани работи совети обезбеди дополнителна безбедност.По косата удар сува, го користите за да навивам до косата дел по дел basipetally.⭐ Природен Изглед Кадрици : 3 буриња виткање стапче помага да се елиминира статични, негативните јони објавен може да направи вашата коса повеќе сјајна и шармантна, одлична алатка за создавање природни и елегантен изглед кадрици кои траат во текот на целиот ден, зголемување на вашата фризура ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите