.

.

VVPONMEIQS Професионални Коса Поколеба Бран Curler Керамички Виткање на Косата Железо 3 Барел Менгеме Бран Curler Стил Алатки Коса Styler Стапче/A (Боја : A)

VVPONMEIQS Професионални Коса Поколеба Бран Curler Керамички Виткање на Косата Железо 3 Барел Менгеме Бран

DEN 571.20

Износ
Во продавницата.

【Природни Виткање Маша】3 Барел керамички виткање маша се одлична алатка за правење природни и елегантен кадрици.Можете лесно да го промените изгледот; на виткање маша има не се лизга рачки и изолирани барел совети како да се подобри безбедноста. 【30 Секунди Брза и Униформа Греење Нема Потреба да се Чека】 професионални поколеба виткање стапче загрева многу брзо и рамномерно и не треба да се чека.Прилагодлива температура поставувања за да ги задоволи потребите на различни типови коса без гори себе и не ја напушти вашата коса чувство секнува 160°C е погодна за тенки и меки влакна 200°C е погодна за густа и тешко коса. 【Лесно да се Работи, долготрајни Ефекти】коса crimpers е посебно лесно да се работи, погоден за сите типови на коса.Без разлика дали имате долга коса краток косата мека коса или тешко коса можете да се создаде убава сирена бранови плажа бранови и писта бранови со коса бран стапче.Барел коса curler создава супер долготраен ефект кој може да трае 3-4 дена. 【Лесен и Лесно да се Сфати】косата поколеба за долга коса е светлина и без оружје.Дршката на косата curler е матирано која е лесно да се сфати и удобно.Покрај плажа бран curler донесува 360° rotatable кабел за најдобар ефект. 【100% УСЛУГАТА】Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми и ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите