.

.

Autofather 3 Барел Виткање Железо Стапче Двојна Напон Коса Crimper - 1 Инч Керамички Турмалин Три Буриња, Температура Прилагодливи Преносни Коса Поколеба Загрева Брзо (Розев

Autofather 3 Барел Виткање Железо Стапче Двојна Напон Коса Crimper - 1 Инч Керамички Турмалин Три Буриња, Температура

DEN 566.16

Износ
Во продавницата.

Приклучокот примена на власт штекер потоа вклучете се префрлат на 210 степен, оваа локација е операција; кога индикаторот brightens, тоа е на работа.РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Дали имате кратка или долга изгледа; дебели или тенки, ова три барел виткање железо работи како шарм.Инструкции : 1.Се СОЗДАДЕ ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД КАДРИЦИ : совршена алатка за создавање beachy, професионален изглед кадрици кои траат во текот на целиот ден. Брзо греење, само 60 секунди.Загреана керамички произведува негативно наелектризирани јони кои создаваат мека, сјајна бранови без било frizz.ЗАГРЕВА ЕКСТРА БРЗО : Лесно да се прилагоди на температурата за да одговараат на вашиот тип на коса, и да го намали вашиот облекување време значително се со нашите погодно за брза греење плажа виткање на косата железо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите