.

.

AmoVee Виткање Железо 1 Инч, Dual Напон Патување-Friendly Турмалин Керамички Ionic Коса се Загрева Тркалезна Четка, Професионални Анти-Scald Инстант Топлина До Топла Виткање Четк

AmoVee Виткање Железо 1 Инч, Dual Напон Патување-Friendly Турмалин Керамички Ionic Коса се Загрева Тркалезна

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

На прилагодлива температура одговара на сите типови коса : кршливи косата, оштетена коса, и здрава коса.Тоа ќе го оставам на вашата коса изглед на полиран и здрава кога ќе се најде соодветна топлина прилагодувањето за вашата коса, па не се вознемирени кога сите очи се за вас.Повеќе Хуманизирано Дизајн:копчето треба да се притисне долго за да го вклучите и исклучите и сите копчиња се вдлабнати дизајн за да се избегне допирање случајно, оваа четка за виткање железо доаѓа со анти-scald најлон влакната и долго кул-touch рачка, тоа значи дека може да се загрее до 430℉за професионални резултат и не треба ракавици повеќе.Разумни Безбедносни Дизајн:Amovee 1 инчен виткање Железо четка се користи анти-scald материјал и долго кул совет на четка ефикасно да се заштити вашите раце и лице од горење со топла барел, отстранлив најлон заби се елиминира kinks и контрола flyways, што ќе ви овозможи да се добие во близина на скалпот за убава волумен на корени.Dual Напон и 2 во 1, Патување Curlers:Тоа е двојна напон (100-240 V) и автоматски се приспособува на точен напон кога ќе дојде на власт, ова електрична четка за виткање железо е 3 во 1 средство може да се користи како косата curler, зацврстување загрева четка, тоа е подвижен и сестран да ги задоволи сите на вашиот стил и потреби.Турмалин Ionic Технологија:Керамички површината на турмалин барел топлина со помалку штета на вашата коса и ослободување на негативни јони се намали frizz и статични, а заклучување на влага да се задржи вашата коса сјајна и мазна целиот ден.Со лесно да се разбере температура топлина прилагодувања, можете да го прилагодите најдобро одговара на дебелината и текстурата на вашата коса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите