.

.

Виткање на косата Железо 3 Барел Виткање Прачки 25мм Коса Поколеба Curler Виткање Железо Професионални Виткање Стапче Температура Прилагодливи 2 Греење Амбиент за Дол?

Виткање на косата Железо 3 Барел Виткање Прачки 25мм Коса Поколеба Curler Виткање Железо Професионални Виткање

DEN 566.16

Износ
Во продавницата.

Керамичка технологија обезбедува висок, па дури и топлина, додека за заштита на коса, се направи вашата коса здрава, природна и сјајна кои траат во текот на целиот ден;.Префрлете се во средината за да прекинете со употреба на, моќ индикатор winks, што е исклучување. ღEasy да Работат : 360° Вртливата Кабелот со 2 метри линија прави да можете да користите косата железо удобно во вашата соба; На лесни и двоен напон виткање клешти (110 V-240 V) е исто така одлична за меѓународно патување.Чувајте ги подалеку од децата, не се чисти со вода.За разлика од еден барел стилизирање на косата клип кој трае додека да навивам вашата коса, оваа 3 барел стилизирање на косата клип трае само неколку минути за да се комплетира.Можете да брз стил на вашата коса кога сте во брзање;.По користење, бидете сигурни дека ќе се отсечени моќ, тогаш продавница по ладење нормално.Нема потреба да се чека повеќе време. ღ2-Опрема за Контрола на Температурата : Ова виткање железо коса curler има 2 различни греење прилагодувања, 180℃ (356℉) и 210℃ (410℉), може да се прилагоди на температурата на греење според различни стилови на косата;. ღSpecification : Номинална напон : 110 V-240 V Номинална фреквенција : 50 Hz-60 Hz Номинална моќност : 70 W-130 W Барел дијаметар : 25мм Професионални длабоко брановидна големи "S" Двоен ефект Температурата Поставување : 180℃ / 210℃ (356℉ / 410℉) Термички Проводници Материјал : Турмалин Керамички Греење на елемент : PTC греење на елемент Три-слој керамички слој барел, брзо затоплување на керамички слој Боја : Розова ღPackage се Вклучени : 1 x Коса Стил на Косата Curler 1 x Настава ღInstructions : 1.Да се загрее на виткање железо за 1-2 минути, а потоа температурата на работа е постигнат и може да се користи.Висока технологија, турмалин и ionic технологија за максимална косата состојба на shinier и поздрав долго изглед на бранови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите