.

.

XL Џерси се Прикаже Случај 98% УВ Заштита - Фудбал/Hockey/Baseball/Кошарка/Фудбал Shadowbox Ѕид

XL Џерси се Прикаже Случај 98% УВ Заштита - Фудбал/Hockey/Baseball/Кошарка/Фудбал Shadowbox Ѕид

DEN 1003.20

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени во цврста мебел одделение бука тврдо со елегантна завршница. 98% УВ Ултра Јасно Заштитени Акрилик Врата - Lockable Брави.Pinnable Црна Чувствува Позадина / Појавување На Дрво, Закачалка Вклучени.Целосно Собрани Со Сите Монтажа Вклучени.Надворешни Димензии : 38" x 29" x 3".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите