.

.

Coldlike 300мм / 12in Преносни Scribing Владетел,90° Означување Владетел,Дрво Агол Владетел Јасно Скала Означување Мерка Алатка ,Алуминиум Легура Столар Агол Владетел

Coldlike 300мм / 12in Преносни Scribing Владетел,90° Означување Владетел,Дрво Агол Владетел Јасно Скала Означување

DEN 626.40

Износ
Во продавницата.

90° ОЗНАЧУВАЊЕ ВЛАДЕТЕЛ:Овој владетел се користи за мерење на агол во автомобили, машини, градежни, дупчење апаратури, итн.Мали димензии, мала тежина, лесен за употреба и лесно да се носат.МАШИНИ за STRAIGHTEDGE:Оваа 300mm12 IN означување владетел може да биде произволно прилагоди во должина и означување за да се задоволат различните потреби.Висок свиткување сила, висока цврстина, висока отпорност на абење, висока јачина.МАШИНИ за МЕРЕЊЕ АЛАТКИ:Ова 12-инчен дрво владетел може да се широко се користи во автомобилската, дрво, изградбата, машини за дупчење и други индустрии.Голема додатоци за вас.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ:Нашите машини за означување алатки се удобно да се користат и имаат обезбедување на квалитет на дизајн што може да биде цврсто фиксирани на дрво одбор да ви помогне да се измери и да се намали. 100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификација : име на Производ : дрво ruler Product нето тежина : едно парче : 0.172 KGProduct бруто тежина : едно парче : 0.2255 KGPacking големина : 345*80*50 MMMaterial : нерѓосувачки челик владетел + алуминиумски легури body Features : метрички и кралскиот двојно scales Color : црвена, blue The пакетот вклучува : 1*владетел■ ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу различни прикажува,слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Product name:
woodworking ruler
Product net weight:
one piece
Product gross weight:
one piece
Packing size:
345*80*50MM
Material:
stainless steel ruler + aluminum alloy body
Features:
metric and imperial double scales
Color:
red, blue
The package includes:
1*ruler :
■ NOTE:
Due to differences between different displays,the picture may not reflect the actual color of the item.We guarantee that the style is the same as shown in the picture. :
Due to manual measurement and different measurement methods,please allow 1-3cm deviation.Thank you! :

Им се допаѓа и на купувачите