.

.

Лаура Ешли Женска Дами Луксузни Спа Солиден Мемориска Пена Отвори Пети Влечки (Види Повеќе Бои и Големини)

Лаура Ешли Женска Дами Луксузни Спа Солиден Мемориска Пена Отвори Пети Влечки (Види Повеќе Бои и Големини)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Вештачки.Увезени.Пена единствена.ДЕЛУКС УДОБНОСТ : Искуство спа право на нозете.На мемориска пена cushioned горниот и linings понуда кадифен чувствуваат, оставајќи ги на топло и смирувачки сензација, така што ќе се чувствуваат како одење во облаците.СТИЛСКИ СИЛУЕТА : Класичен бод дизајн во пар на отворен пети влечки дава исклучи еден софистициран изглед на вашите нозе.Достапни во различни неутрални бои, кои се атрактивни за да се носат.КУЌА ПАНТОФЛИ НА ИЗБОР : Дојде од долг ден на работа или девојки ноќ надвор?Нека овие влечки се грижи за вашата исцрпени нозе.Тери памук и мемориска пена на горниот и linings ублажување на притисокот од нозете, додека обезбедување на вашите стапала терапевтски поддршка, тие треба.Да ги користат во спалната соба и бања да ги задржи нозете опуштена и пријатна.ИЗДРЖЛИВИ ШАРМ : Направен од разумни и долготрајни мешавини, овие куќа влечки лесен за одржување и отпорен на абење, па можете да уживате во нив за многу години да дојде.СИТЕ во текот на ГОДИНАТА : Овие кадифен влечки обезбеди топлина за време на зиморничав сезони и доволно изолација на потоплите денови, што го прави сите временски пар чевлички.Измијте ќе се чувствуваат како одење во облаците.Без разлика дали ќе дојде од еден долг ден на работа или девојки ноќ надвор, нека овие влечки се грижи за вашата исцрпени нозе.Тие ублажување на притисокот од вашите стапала при обезбедување на терапевтски поддршка дека вашите нозе потреби.Овие кадифен влечки обезбеди топлина за време на зиморничав сезони и доволно изолација на потоплите денови, што го прави сите временски пар чевлички.Овие се лесни за одржување и отпорен на абење, па можете да уживате во нив за многу години да дојде.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите