.

.

FOCO Mens МАК Тим Логото Moccasin Влечки

FOCO Mens МАК Тим Логото Moccasin Влечки

DEN 623.52

Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани.Материјал - Горно - Полиестер / Ѓон - Гума.Цврст, здрав надвор.Мека, топла внатре.Извезена лого.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите