.

.

BLLYAYR Ѓубре Лименки Круг Насликани од не ' Рѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Мрежа Ashtray Отворено Dustbins Хотел Рециклирање Ѓубриво Кантите Локација Хартија, Кутии за

BLLYAYR Ѓубре Лименки Круг Насликани од не ' Рѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Мрежа Ashtray Отворено Dustbins

DEN 1044.00

Износ
Во продавницата.

★ Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, хотел, градина, ресторан,училишта, единици, установи, семејствата, болници,паркови, плоштади, тоалети,communitiesand други Јавни места.➤ Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.★ Мрежа ashtray чад-елиминирање на послужавник, врвот мрежа ashtray дизајн, ефикасно изолатите на soot, помага во обновување на отпушоци од цигари. ★ Поцинкуван внатрешна барел, мулти-слој електро-поцинкуван железо внатрешна барел, се изедначи површината, лесно да се извлече, не е лесно да ' рѓа, нема вода истекување, нема остатоци од ѓубре.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.➤ Времето за испорака е 15-25 дена, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите