.

.

Ѓубре Лименки Пластични Круг Опфатени Отворено Dustbins погоден за носене Дебели корпата за Ѓубре Мода Рециклирање Ѓубриво Кутии за Хартија, Кутии за Складирање 55L/80L О

Ѓубре Лименки Пластични Круг Опфатени Отворено Dustbins погоден за носене Дебели корпата за Ѓубре Мода Рециклирање

DEN 6706.56

Износ
Во продавницата.

★ Барел е погусто и потрајни, и поотпорни на паѓање, целокупната мазна текстура е водоотпорен и лесно да се чисти. ★ Едноставна билатерални рачки, рачки на двете страни, лесно да се чисти и подобро да се носат. ★ PP еколошки пластика, висока густина стандард одделение полиетиленски, здрава не-токсични и еколошки материјали, добра флексибилност и издржливост. ★ Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, хотел, градина, ресторан,училишта, единици, установи, семејствата, болници,паркови, плоштади, тоалети,communitiesand други Јавни места. ★ Ние продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата над DUOER Дом-Отворено Dustbins.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите