.

.

JNOIHF Преносни Тинејџер Кошарка Обрачот, Прилагодлив Кошарка Цел Обрачот со 110cm Стакло Backboard Систем за Возрасни, Млади Деца Затворен за Употреба на Отворено

JNOIHF Преносни Тинејџер Кошарка Обрачот, Прилагодлив Кошарка Цел Обрачот со 110cm Стакло Backboard Систем

DEN 1802.40

Износ
Во продавницата.

★СТАБИЛНА БАЗА : Направен од удар лиење, основата е вода и топлина отпорни да се користи outdoor. ★ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : кошарка обрачот е опремена со 2 предни тркала, така што лесно може да се движи целта на било која позиција сакате со едноставно поместување надвор од кошарка обрачот од 45 степени. ★ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Ова кошарка обрачот е лесно да се соберат од страна на возрасните доаѓа со детално упатство за инсталација и потребните алатки вклучени во пакетот.By пополнување со 60kg вода или 80kg песок, на база може да се обезбеди добра стабилност и безбедност за секој истрел.Функција : 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите