.

.

Пумпа за вода DC 12V Бојлер Plug круг моќ интерфејс educe бучава Отстранлив Пумпа Аквариум Опрема Вода амортизацијата вшмукување чаши за компјутер вода за ладење

Пумпа за вода DC 12V Бојлер Plug круг моќ интерфејс educe бучава Отстранлив Пумпа Аквариум Опрема Вода амортизацијата

DEN 502.80

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Мали тело, голема енергија, еко пријателски и заштеда на енергија.Погоден за соларен бојлер, риба резервоарот, итн.Долг живот и ниско ниво на бучава, лесно да се инсталира.Постои 12 V пумпа за вода што може да префрлувате вода.Функција : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Мали тело, голема енергија, еко пријателски и заштеда на енергија. 3. Долг живот и ниско ниво на бучава, лесно да се инсталира. 4. Постои 12 V пумпа за вода што може да префрлувате вода. 5. Погоден за соларен бојлер, риба резервоарот, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : JT 660 B 12 Мотор : Brushless Мотор Напон : 12 V Струја : 1.2 Проток : 650 L/H Започнете Напон : 6 V Хидраулични Глава : 5 M Бучава : Помалку од 35 DB Температура : 40℃ ~100℃ Навој Калибар : 20mm Брзина : 12000rpm Тежина : Околу. 205g / 7.2 оз Пакет Листа : 1 * Пумпа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите