.

.

11x14 Рамка Гроздобер Браун 3 Pack, Селски Уметност 11x14 Слика Рамка Прикажување Слики 8x10 Рамка со Мат или 11x14 без Мат, Tabletop покажи Ѕид Монтирање

11x14 Рамка Гроздобер Браун 3 Pack, Селски Уметност 11x14 Слика Рамка Прикажување Слики 8x10 Рамка со Мат или

DEN 646.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : 11 x 14 рамката е направена од медијапан дрво 8x10 слика рамка /слика постер рамка со hd plexiglass, отстранлив филмот е додадена на plexiglass да се спречи гребнатини за време на транзитот; да се отстрани овој филм по вчитувањето на вашиот постери.Големина на екранот : Браун слика рамки 11 x 14 дрво перфектни за рустикални слика рамка печати без мат.Дизајн : рустикален 11x14 рамка со мат доаѓа со здрав backings и монтирани закачалка за да се прикаже брз уметничко шоу на tabletop стојат или на ѕидот виси вертикално или хоризонтално.11 од 14 рамка совршен за вашите скапоцени дипломи, степени, цртежи, слики семејството и повеќе.Повод : одличен избор за дом, канцеларија, хотел, ресторан, кафуле декорација, како и празник подароци за вашите пријатели и семејства.Како што на Божиќ и Нова Година или други важни дена.Гаранција за квалитет - ние сме толку сигурни ќе сакаат овие 11 од 14 слика рамка која ние нудиме обезбедува висок квалитет на производот и професионални услуги на клиентите за вас.Рамки 8x10 се комбинираат одличен квалитет и исклучителен дизајн. 11 од 14 инчен фото рамки може да биде ставен на маса со easel грб, или обесени нив на ѕидот вертикално или хоризонтално со монтирани виси закачалка.Тоа е малку е најдобар избор како подарок за семејство и пријатели во било festivalest избор како подарок за семејство и пријатели во секој фестивал.Снимајте вашиот негува фотографија на семејството, пријатели и специјални прилики со овој рустикален стил слика рамка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите