.

.

Големи Дрвени Покрена Покачена Куче Сад Стара Шик - Делукс Домашно Милениче Ресторан

Големи Дрвени Покрена Покачена Куче Сад Стара Шик - Делукс Домашно Милениче Ресторан

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Направена од цврст Манго тврдо секој уникатно парче е внимателно потресен од користење на мулти-чекор завршувањето на процесот за да се постигнат изгледот на возраст од антички.Несовршености и nicks да се очекува и се дел од објектите карактер.Хранење висина : 12".Воскресна пет вечери, често се препорачува од страна на ветеринари, тие се минимизира стресот на зглобовите и мускулите, промовирање на добро држење на телото, додека помагање на варење.Достапен во големини Мали низ Големи.Не-токсични вода базирани заврши спречува водата да се апсорбира во дрво.Заврши овозможува лесно заштита; едноставно користете влажна крпа за да ги исклучи било spills.За издржливост на мебел изградба и вашиот леснотија, оваа точка бродови целосно состави. 4 мебел глајд модели може да се додаде под нозете за да се спречи движење и заштита на вашиот тврдо дрво подови од гребнатини. 2 машина за миење садови безбедно Нерѓосувачки Челик чинии се вклучени, секој сад држи 5 чаши (40 унци) на храната.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите