.

.

DHAWS Двојно Мачка Куче Сад Покачена Мачка Храна Вода Сад 0/18°Поместување Прилагодливи Храна Сад Стојат Милениче Внесувач и Waterer Не-Истури, Анти-се Скрши, Стрес-Слобод?

DHAWS Двојно Мачка Куче Сад Покачена Мачка Храна Вода Сад 0/18°Поместување Прилагодливи Храна Сад Стојат Милениче

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Поставените мачка храна чинии се монтажни и лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист.Станот-соочуваат миленици се исто така погодни .Мачка Сад(5. ????Лесен За Чистење : поставените мачка храна чинии се монтажни и лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите