.

.

Патување Toiletry Торба Симпатична маче Шминка Воз Случај на Големи Мека на Допир Козметички Случај Шминка Складирање Моден Дизајн 7.3x3x5.1in

Патување Toiletry Торба Симпатична маче Шминка Воз Случај на Големи Мека на Допир Козметички Случај Шминка

DEN 1257.60

Износ
Во продавницата.

Производ големина : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in, тежина : 60g.Функционални карактеристики : дома патување бизнис патување салата кампување и отворено активност складирање козметика и toiletries, лесно да се носат.Широк спектар на употреба : убави подароци за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, родендени, или само да ги споделите со семејството и пријателите, или можете да го земете со вас кога ќе патуваат, која ќе ви донесе повеќе погодност.Нашите шминка торба усвојува 3 D печатење, и постојат видови на слатки, елегантен, смешни, убави мали козметички кеси за вашиот избор.Висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјали и живописни печатење се направи нашите козметички кеси не само мека на допир, но, исто така, повеќе карактеристична.Производ големина : 18.5x7.5x13cm / 7.3x3x5.1 inches Net тежина : 60g Материјал : Направен од високо-квалитет собираат крпа, сунѓерот, и Оксфорд ткаенина, таа има мека и издржливи се чувствуваат, нечистотија-отпорни и лесно да се чисти.Разни користи : Денот на Вљубените, Ден на Мајката, роденден или само една убава и уникатна персоналните подарок да споделувате со семејството и пријателите, или можете да го земете со вас кога патувате, ова ќе ви донесе Доаѓаат повеќе погодно.Идеални за патување, одмор, службено патување, салата, кампување, бања организација и активности на отворено.Тоа не е само едноставна патент торба, но исто така и практично козметички торба.Шминка торби, патни Нашите козметички кеси се 3 D испечатени, и постојат различни слатки, елегантен, интересни и слатки мали козметички кеси за вашиот избор.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои големина грешка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите