.

.

Делта Деца Делукс Играчка Кутија, Дизни Замрзнати II

Делта Деца Делукс Играчка Кутија, Дизни Замрзнати II

DEN 2289.60

Износ
Во продавницата.

ВОЗРАСТ ОПСЕГ : се Препорачува за возраст од 3+.ЗА FROZENFANS : Играчка Кутија карактеристики шарени графика на вашето дете е омилен Замрзнати ликови.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Направен од инженерните дрво Издржлив и лесен-за-чистење заврши отпорно на Гребење заврши штити шарени графика.НАЈБЕЗБЕДНО ОПЦИЈА : Бавно затворање на капакот со безбедноста зглоб Заоблени агли и мазни рабови ги Исполнува или го надминува сите стандарди за безбедност.ГОЛЕМИНА : Собрани Димензии : 23.5"W x 14.25"D x 20.5"H Лесно собранието.Боја : Дизни Замрзнати II.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите