.

.

1987 Chevy Каприз Бургундија со Темноцрвена Внатрешни работи Минесота Државниот Полицаец Фарго (1996) Филм 1/43 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 86610

1987 Chevy Каприз Бургундија со Темноцрвена Внатрешни работи Минесота Државниот Полицаец Фарго (1996) Филм

DEN 622.80

Износ
Во продавницата.

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Официјално лиценцирани производ.Не се имате било какви дупки.Доаѓа во пластични екранот приказ.Направени на diecast со некои пластични делови.Димензии приближно L-5, W-1.75, H-од 1,5 инчи.Features Precision Diecast Реплика Model Custom се Прикаже Случај Included Two Тон Минесота Државниот Полицаец Боја Scheme Full Внатрешни работи Detailing Authentic Амблеми & Graphics Arrives во Полна Боја Фарго Филм Packaging Roof Монтирани Светлина Bar Smooth Тркалање Гуми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите