.

.

WITSKICH Куче сигурносен Појас, Прилагодлив Милениче Автомобил Seatbelt Подигнат Безбедност Води за Возило, Еластична Автомобил Појасот за Мали/Средни/Големи Кучиња, Мачк

WITSKICH Куче сигурносен Појас, Прилагодлив Милениче Автомобил Seatbelt Подигнат Безбедност Води за Возило,

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

【ЧУВАЊЕ на БЕЗБЕДНО И УДОБНО】Изградени надвор од здрав најлон ткаенина, премија цинк легура вртливата кадар, анти- ' рѓа кука и нерѓосувачки клип, домашно милениче е безбедно да се ограничени на седиштето, но сепак во можност да седат, стојат или легнете удобно.Ова Куче автомобил сигурносен појас помага и за да се осигура безбедноста на вашето домашно милениче и да се спречи вас од оттргнува кога возите. 【ДОБРО НАПРАВЕН & СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН】 На тока на ова домашно милениче автомобил seatbelt е здрав и хардвер е сите метални додека ремени се направени од издржлив најлон.Мисловните крои дизајн го прави одличен за ноќта времето на употреба.Со еластична бафер, нашите миленичиња возило harnesses заштита на домашни миленици од ненадејна кочница или остра кривина. 【UNIVERSIAL ФИТИНГ】Ова куче сигурносен појас за автомобили е дизајниран со широчина на 0.83 инчи спојувалка за каиш кој може да биде вклучен во повеќето возила сигурносен појас кутиите на двата краја.Со копчето на рака и еластична bungee внатре, кучето автомобил појасот може да се прилагоди и се протегала од 21 инчи 33 инчи. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】миленичиња seatbelt може да бидат исечени во автомобил сигурносен појас тока лесно и може да се зацврсти го на вашиот кучиња' harnesses преку метал брзо ослободување тока, што е многу лесно да се отстрани или да се остане во прилог на вашето возило е latch бар цело време. 【ИМАЈТЕ НА УМ】За вашето домашно милениче безбедност, ве молиме да не закачите на домашно милениче сигурносен појас за вашето домашно милениче е јака директно.Препорачливо е да користите сигурносен појас поводник со домашни миленичиња се подигнат од пет јака, и им обезбеди на вашите миленици удобно и сигурно носи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите