.

.

Schlage 637256 Сиена Ја Атарот Knob, Декоративни Трим, На Возраст Од Бронза

Schlage 637256 Сиена Ја Атарот Knob, Декоративни Трим, На Возраст Од Бронза

DEN 299.28

Износ
Во продавницата.

Декоративни не-вртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со десната и левата замав врати.Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни пред-drilled врати.Лесна инсталација со Филипс шрафцигер.Заклучување и заврши поддржани од страна на ограничен доживотна гаранција.На Schlage сиена ја Knob Не-Вртење на Заклучување на Возраст од Бронза најчесто се користи како декоративни повлече за врати кои не бараат latching.На сиена ја knob око-фаќање на овална форма дава единствен и незаборавен изглед.Нашата Возраст од Бронза заврши е инспириран од традиционалниот дизајн, кој топло, бакар тонови кои продираат преку својот потемна, на возраст од надворешноста.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите