.

.

Оклоп Flex на Воздухот Тесни Милениче Врата на Врата или Ѕид

Оклоп Flex на Воздухот Тесни Милениче Врата на Врата или Ѕид

DEN 7199.76

Износ
Во продавницата.

Оклоп Flex пет врати функција револуционерна патент размавта дизајн кој создава воздух тесни печат, обезбедување највисоко ниво на екстремни временски отпор и енергетска ефикасност.Иновативни нови размавта дизајн е направен на поединецот, interlocking сегменти, секој прецизно поставени од страна на ретка земја магнети.На interlocking сегменти стожерот во однос една на друга за да се обезбеди хоризонтална ригидност потребни за да се создаде и воздухот тесни печат додека обезбедување на вертикалната флексибилност, што го прави лесен и безбеден за вашето домашно милениче да се користи.Овие исклучително висок квалитет пет врати функција тешки алуминиумска рамка за изградба, висока јачина ABS композитни размавта изградба и сите не ' рѓосувачки челик хардвер.Врати се заврши со најтешките индустриски прав грб да изгледа убаво и да работат совршено за години и години.Во споредба со другите пет врати на пазарот, нови Оклоп Flex врати претставуваат голем чекор напред во квалитет, иновации и технологија со пониска цена, да ви даде не само голем милениче врата, но голема вредност.AF2-М е Средна големина, вратата инсталација. (Ѕид на тунел не се вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите