.

.

PETMAKER Самостојна Милениче Портата Колекција - Дрвени Преклопен Ограда за Вратите, Сали, Скалите & Дом - Чекор Над Divider - Одлично за Кучиња & Puppies

PETMAKER Самостојна Милениче Портата Колекција - Дрвени Преклопен Ограда за Вратите, Сали, Скалите & Дом -

DEN 1243.92

Износ
Во продавницата.

Екстра широк - ограничување на вашето куче за пристап околу вашиот дом со ова 73.Ова четири-panel милениче бариера огради стан, кога не е во употреба и не бара никакви собранието или инсталацијата по пристигнувањето.Се препорачува за домашно милениче употреба само, Ова домашно милениче Ограда безбедно спречува кученца од неизразен преку ограда со тесен 2" дупки помеѓу секој пол.Изградени се од МЕДИЈАПАН со современ стил мазна завршница, овој стилски милениче бариера ќе изгледаат одлично блокирање на вратите, ходници и скалите во вашиот дом!Задоволство ЗАГАРАНТИРАНА - PETMAKER е посветена на обезбедување на купувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, кои ние се обезбеди со примена на ригорозна Контрола на Квалитетот на процесот.Пластични нозе на дното додадете слој на заштита за вашиот тротоарите.Важно : Избегнувајте купување на фалсификувани производи и transacting со неовластено продавачи.Стилски и функционално - изградена на МЕДИЈАПАН со мазни современиот стил заврши и scalloped ограда изглед, Овој стилски милениче бариера ќе изгледаат одлично блокирање на вратите, ходници и скалите во вашиот дом!.Растојание меѓу половите : 2".за употреба со домашни миленици само.Димензии : (L) 73.Кога укината, ова проширување со мечување е доволно мал за да се удобно се вклопуваат во плакарот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите