.

.

D&D PowerDrive 944-8M-20 Времето Појас, Гума

D&D PowerDrive 944-8M-20 Времето Појас, Гума

DEN 453.84

Износ
Во продавницата.

Времето појас 8 M 20 x 944 mm пл T118. На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Произведени од страна на D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive htd времето појаси се на третата генерација на висок капацитет појаси.Тие нудат сигурен, економски и проблеми со слободен алтернатива на синџир на дискови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите