.

.

5PCS Деца Божиќ Лице Покривање Balaclava Обновливи Мие Устата Guard Снешко Печати Bandanas За Момчиња Девојчиња Деца

5PCS Деца Божиќ Лице Покривање Balaclava Обновливи Мие Устата Guard Снешко Печати Bandanas За Момчиња Девојчиња

DEN 1965.60

Износ
Во продавницата.

Една големина одговара на сите, Погоден за Деца. ✿Ова е може да се користи за да се заштити од штетните честички прашина, возило на издувните гасови, дограма, алергии на полен, и гасови.Памук и Polyeste. ◕‿◕ Прилики : Погодна за Рекреација, Секојдневно Страни.Еластична уво јамка, лесно да се носат и без притисок да ушите.Тие го заштити вашето дете при правењето на вашето дете изгледа многу стилски и убави. ✿Идеален за луѓе на ризик на кои живеат во или на патување во области со висока загадувањето на воздухот / чад нивоа.Специјален дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.Тоа е најдобриот подарок за вашето бебе. ✿Најдобар придружник за велосипедизам, шопинг, пешачење во и надвор од спортот. ✿Брзо сушење, дише, удобно и мека, прилагодлив, перат и еднократно. ◕‿◕ Материјал : Изработени од еколошки материјали,дише,мека на допир, трајни, без оштетување на кожата, а може да се спречи оштетување на лицето добро.На обновливи Face_Mask се направени од памучен материјал, тоа е здраво и безбедно за да можете да ја користите.Дише материјал, што ја прави корисна и модерен. ✿За вас или вашите деца, ова е токму она што им треба. ✺Големина : 5 PCS ✺Применливи прилики : Секоја прилика ✺Применливи време : Пролет, лето, есен и зима ✺Применливи предмети : Деца Прашање:Колку долго ќе ги преземе испорака?Одговор:Стандард за Испорака : 7-15 дена Прашање:Што ако нема успешна испорака?Одговор:Не треба да се грижите. ◕‿◕ Слободно Прилагодливи : Earring памук со elasticated мозок, можете слободно да ја определите должината на капакот на рака како што е потребно.ноктите салон или било кој други места каде заштита може да се бара Функција : ✿ Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни ✿Еластична earloop устата е широк доволно за покривање на носот, устата и лицето, многу удобен за носење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите