.

.

YOYO АЛАТКИ, 58In Струг Алатка Носителот MTJNR1616H16 Indexable Карбид Вртење Алатка Носителот и 5pcs TNMG160404 (TNMG 331) Карбид Вметнете Струг Алатка за Сечење (MTJNR1616H16 + 5pcs TNMG 331)

YOYO АЛАТКИ, 58In Струг Алатка Носителот MTJNR1616H16 Indexable Карбид Вртење Алатка Носителот и 5pcs TNMG160404

DEN 573.36

Износ
Во продавницата.

Модели : 5/8" MTJNR1616 H16 и TNMG160404 (TNMG 331).Месо тело со Дијаметар (должина x ширина) : ( 5/8"х5/8" инчен / 16*16mm),Целокупната Должина:( 3.94" инчен / 100mm) , Сечење на Ветер:десната рака.Држачот е црна оксидира мазна површина и Алатка Цврстина, Претворајќи внесува таписерии изработка, Висока Цврстина, Висока Цврстина, Постабилна и Издржливи.Пакет : 1pc 5/8" MTJNR1616 H16 Носителот + 5pcs TNMG160404 (TNMG 331) Карбид Влошки.Модел : MTJNR1616 H16 и 5pcs TNMG160404 (TNMG 331) MTJNR1616 H16 : месо тело Дијаметар (должина x ширина) : 16*16 mm вкупна должина : 100 mm Главниот намалување : 93 Степен , Shim : СВ. 1603 , Pin : MCT513 Менгеме : ХЛ 1814 година Менгеме Завртка : MCS625 Клуч : L2.0 ,L3.0 Внесува : TNMG160404 (TNMG 331), должината на страната : 16 mm, дебелина : 4 мм, Точка радиус : 0.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs 5/8 MTJNR1616 H16 Струг Алатка Носителот 5pcs TNMG160404 (TNMG 331) Карбид Влошки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите