.

.

Валтер Алатки CNMG160608-RP5 WPP10S Карбид Тигар-Тец Негативни Indexable Вртење Insert, 0.031 Агол Радиус, 0.625 IC, 0.250 Дебела, 0.039 - 0.315 Длабочина на Сечење (Пакување од 10)

Валтер Алатки CNMG160608-RP5 WPP10S Карбид Тигар-Тец Негативни Indexable Вртење Insert, 0.031 Агол Радиус,

DEN 1392.00

Износ
Во продавницата.

Оптимизиран супстрат и обложување комбинација за врвни перформанси.Геометријата на вметнете оптимизиран за обработка на апликација.Одделение и геометријата се обезбеди процес на сигурност.Одлично се носат откривање обезбедува сите рабови се користи.Максимална сечење длабочина : 0.31496. Валтер indexable мелничката внесува им понуди на двете точниот geometries и одделение комбинации за да се оптимизира вашата метал отстранување апликација потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите