.

.

Wasabi Грашок - (24 мл) Голема Крцкава Зачинета Ужинка за Секојдневна Употреба - Многу да Споделите - Обновливи Jar - Кошер Заверена Од Jaybee е Ореви

Wasabi Грашок - (24 мл) Голема Крцкава Зачинета Ужинка за Секојдневна Употреба - Многу да Споделите - Обновливи

DEN 353.76

Износ
Во продавницата.

ГУРМАНСКИТЕ ГРАШОК - Зелен Грашок е здравиот начин на извор на протеини и други хранливи материи - совршен подарок/оброк за секој повод.WASABI - Ако љубов дека зачинета tangy вкус, тогаш ова е одличен избор.ПОДАРОК - Jaybee е Гурманските Wasabi Грашок ефикасно ќе реле вашата порака и да се создаде прекрасен Kinki/Snacking искуство.ОБНОВЛИВИ САД - Кога ќе завршите со јадењето на овие вкусна Крцкава Грашок можете да користите садот за чување на мали предмети, на пример ноктите, пенкала, шеќер и слично.КОШЕР ЗАВЕРЕНА - Сите Jaybee е Ореви Производи се OU уверение.Jaybee е Гурманските Wasabi Грашок, е токму она што ви треба за еден софистициран прекрасен презентација за да одговара на расположението, забава и доброто начин! - Нашите Wasabi Грашок е здравиот начин на извор на протеини и други хранливи материи. - Грашок беа рака-избрани за квалитет и свежина, што го прави совршен подарок/оброк за секоја прилика и прекрасен приказ на вашата најелегантен soirées . - Нашите купувачи беа толку среќни, дека ние сме убедени дека ќе е премногу.Така одат напред и да го притиснете копчето "Додади во Кошничка" нема да се жалам ќе видите, бидејќи тоа е нашето "Jaybee гаранција".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите