.

.

ОРЕВИ САД - Wasabi Обложени Природен Зелен Грашок, Крцкава & Зачинета, Без Вештачки Бои, НЕ-ГМО!!! (3 LBS)

ОРЕВИ САД - Wasabi Обложени Природен Зелен Грашок, Крцкава & Зачинета, Без Вештачки Бои, НЕ-ГМО!!! (3 LBS)

DEN 353.76

Износ
Во продавницата.

Природни Wasabi Грашок во Resealable Кеси!!!.Wasabi зачинет зелен грашок во својата природна форма направи вкусна и свежа закуска.НЕ-ГМО.Кошер.Вегетаријанци.Складирање Настава : По отворањето на вашата торбичка, место нив во херметички или тешки-должност пластични кеси за да се задржи свежината заклучени во.Ладење е препорачува.Спакувани Во САД.Големина : 3 Фунти (Пакување од 1).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите