.

.

Крпи Рамен Круг Флорални Пролет Венец Рака Крпи Ултра Абсорбента Лице Крпи Мека Плоштадот Washcloths Јадење Крпа Плоштадот Крпа за Бања, Кујна, Спа Хотел (13X13) 2 Компјутер

Крпи Рамен Круг Флорални Пролет Венец Рака Крпи Ултра Абсорбента Лице Крпи Мека Плоштадот Washcloths Јадење

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Може Да Се Користи Како Миење Текстил, Tablecloth, Ткаенина За Чистење, Исто Така, Може Да Се Користи Како Рака Крпа, Пот Крпа, Се Соочуваат Со Крпа Итн.Овие Рака Крпа И Се Совршен Мала Квадратура 13 X 13 Инчи Да Се Задржи До Јога Мат, Во Голф, Торба, Во Кујна, Во Бања Или Било Кое Место Каде Што Поголем Големина Крпа Е Непотребно.Одличен Подарок - Рамни Круг Флорални Пролет Венец Дизајн Крпи Ќе Натпревар Повеќето Кујна Украси.Тоа Е Голем Водителка Подарок За Божиќ, Нова Година, Вечера Или на Партијата, Како Подарок За Готвење Или Печење Љубители На Денот на Мајката, Роденден Или Housewarming.Можете Да Ги Користите Речиси Насекаде!Висат Некои И Да Ги Преземат Брзо Се Мијат Во Бањата И Ја Стави Во Вашиот Фитнес Торба Кога Ќе Се Потење.Станот Круг Флорални Пролет Венец Рака Крпи Големина - 13"X13", Ултра Екстра Нежно, Абсорбента И Богата Миење Крпа За Вашиот Суштинско Значење Бања Колекција.Супер Абсорбента Крпа - Лице Крпа Е Направен Од Една Единствена Микрофибер Материјал Со Висока Апсорпција На Вода, И Ќе Остане Мека По Многу За Перење И Сушење Циклуси, Светло Во Тежина И Мека Доволно.Пешкири, Големина : 13-Инчен X 13-Инчен, 3 Pack Ultra Абсорбента Лице Крпи Мека Плоштадот Бања Пешкир За Вашиот Суштинско Значење Бања Collection Wash Крпа Користи Уникатен Микрофибер Материјал, Печатење Ефект Е Светла И Не Згаснат, И На Ткаенина Се Меки, Мека И Кожа-Пријателски, И Durable Flat Круг Флорални Пролет Венец Крпи Се Многу Абсорбента И Ќе Остане Мека По Повеќе Мие И Сува Циклуси.Мулти-Цел - Крпи Може Да Се Користи Како Лице Крпи, Рачни Крпи, Бања Крпи, И Исто Така Како Јадење Крпи - Чистење На Вашиот Мебел, Кујна, Бања, Бања, Хотел, Канцеларија Или Фитнес, Внатрешен И Надворешен Спорт, Бања, Базен, Спортски, Вежбање, Итн.Лесно Да Се Грижи - Машина Перат, Лесно Да Се Грижи И Чиста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите