.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Дланка Остава Злато Црно Бел Мермер Дефиниција Опфаќа Уметнички Дизајн Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања С

Мали корпата за Ѓубре со Капак Дланка Остава Злато Црно Бел Мермер Дефиниција Опфаќа Уметнички Дизајн Круг

DEN 1188.00

Износ
Во продавницата.

Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.Ѓубре лименки се згодни и убави.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.3") Дијаметар( 8.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склопот на празни места или во тесни простори.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.8 Литри) Висина(14.7") Материјал(PP+ABS).Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите