.

.

Huang Акрилик Јасно Мали Wastebasket корпата за Ѓубре за Отпадоци, Ѓубре Сад 8.9 x 8.7 x 10.7 инчи

Huang Акрилик Јасно Мали Wastebasket корпата за Ѓубре за Отпадоци, Ѓубре Сад 8.9 x 8.7 x 10.7 инчи

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Дизајниран да ја надополни vanities, помали соби, dorm соби, и workspaces како атрактивна пластични корпата за ѓубре.Дизајниран да ја надополни vanities, помали соби, dorm соби, и workspaces.Изработени од 100% богородица акрилик за "подобро од чаша" јасност.Accommodates просек ѓубре може да облоги.Лесно да се чисти со лесна за јадење сапун и крпа го задржува производ изгледате одлично за годините што доаѓаат.Издржливост дека ќе далеку outlast помал квалитет јасно пластика ѓубре лименки.Плус, тоа е одлично и за животната средина. 100% BPA free.Одлично за прв пат двигатели или нов простор.Американската Компанија од 1978 година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите