.

.

Rubbermaid Комерцијални Производи 1901987 Rubbermaid Комерцијални Тенок Џим Нерѓосувачки Челик Пред Чекор-На Wastebasket со Ѓубре/Рециклирање Комбо Лагер, 8 гал, Црна Трим

Rubbermaid Комерцијални Производи 1901987 Rubbermaid Комерцијални Тенок Џим Нерѓосувачки Челик Пред Чекор-На

DEN 5113.68

Износ
Во продавницата.

Елегантни, од не ' рѓосувачки челик дизајн создава елегантен изјава која ја надополнува било décor.Dual лагер дизајн има ѓубре и рециклирање во еден може за максимална ефикасност.Тивко и контролирани капак затворање ја намалува бучавата додека внатрешен зглоб дизајн ѕид спречува оштетување.Удобен подножјето на возилото овозможува hands-free отстранување на отпадот додека високи педалата царинење овозможува лесна нога пристап.Лагер retainer бенд сигурно има кеси за отпадоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите