.

.

YouCustomizeIt Јога Дрво Отпад Кошница - Еден Двострано (Црн) (Личен)

YouCustomizeIt Јога Дрво Отпад Кошница - Еден Двострано (Црн) (Личен)

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Дизајн Прикажани : Јога Дрво (#284724)Карактеристики : ==================================== * Направени од издржлива пластика * Овална форма, конусни од врвот до дното * Има 7 quarts или 1.75 литри * Околу 7" X 9" X 11" * Две бои се достапни : available : бела и црна * Прилагодување може да биде еден-еднострано или двострано * Издржлив мастила прави дизајн водоотпорен и отпорен на исчезнува * Направен за вас во САД.Во овој тенок големина, тие се идеални за лизгачки под за инфомација, и, исто така, направи за прекрасен бања wastebaskets, како што може лесно да се вклопи во потесен простор.Вашето прилагодување е отпечатен користење на трајни мастила, изработка на дизајн водоотпорен и отпорен на исчезнува со текот на времето.Претворете го вашиот ѓубре може во шармантна дел од оркестарот со еден од нашите wastebaskets!Овие обичај wastebaskets се совршен начин за да додадете прскање на боја и личност која било канцеларија, дома декор, бања, и многу повеќе!Се координираат со оркестарот веќе ги имате во вашиот дом, или дизајн со смели модели, така што тоа може да послужи како акцент парче во вашиот дом!Овие ѓубре кошеви се состои од цврсти пластични во убава овална форма дека е заострените од врвот до дното.Можете да изберете за купување на овие декоративни wastebaskets или во бела или црна боја, кој ќе се покаже врз основа и горниот раб.Секоја отпадна хартија кошница може да се одржи 1.Околу 7" X 9" X 11".75 литри, или 7 quarts, и мерки на околу 7 од 9 до 11 инчи.Овална форма, конусни од врвот до дното.Има 7 quarts или 1.Вашето прилагодување е отпечатена на висок сјај, парична казна квалитет винил лепило, и можете да изберете или да ја имаат оваа лепило се применува на едната или на двете страни.Направени од издржлива пластика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите