.

.

JCS 4000 lb.Wench 12V DC Електрични Крик, Off Road Водоотпорен, Крик Кабел Челик Жица, Планината, за Спортски автомобил, АТВ,UTV

JCS 4000 lb.Wench 12V DC Електрични Крик, Off Road Водоотпорен, Крик Кабел Челик Жица, Планината, за Спортски

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

Безжична крик доаѓа со двојна далечинска контрола на владата, вклучувајќи 25 метри на безжични контрола, и карактеристики надградена челични јажиња, што е повеќе од 10 пати посилно отколку традиционалните ласери.Крик 2.0 HP(1.5 KW) мотор, целосна метална 3-фаза планетарен опрема систем и постојан магнет моторни гарантира сигурен влечење на мускулите против какви било груби услови и да се обезбеди побрзо линија брзина под оптоварување.АТВ Крик rainproof изградба, мат текстура црна заврши и запечатени мотор гарантира отпор против дожд и влага и обезбедува доверба-worthiness и долго трае функционалност.(IP 68-номинална водоотпорен и 4000lbs оценет капацитет една линија се повлече за непречено и ефикасно функционирање.). 12v крик 4000 Lbs електрични крик е специјално дизајниран за UTV АТВ 4 WD.Wench прави крик безбедно за време на работата.Таа има силна отпорност на корозија, УВ отпор сигурност.JCS крик ќе понуди највисока задоволство гаранција и ефикасно, навремено и пријателски услуги на клиентите.Во прилог, ние ќе се овозможи и слободно враќање или замена на додатоци во рок од една година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите