.

.

Томи Hilfiger Мажите е Лесен Водоотпорен Регата Јакна

Томи Hilfiger Мажите е Лесен Водоотпорен Регата Јакна

DEN 1895.76

Износ
Во продавницата.

100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Слој во овој машка јакна од Томи Hilfiger кога времето повици за дополнителна заштита.Лесен и waterproof.Zip пред затворање.Мало половината отвори џебови.Внатрешни работи џеб со кука и јамка затворање.Еден од Томи Hilfiger најпосакуваните лесни јакна, совршен за лесно облечен за преодни времето или дели на зиморничав дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите