.

.

Хајленд (1017600) 20' Жолта Забавува Рака со Куки - 1 парче

Хајленд (1017600) 20' Жолта Забавува Рака со Куки - 1 парче

DEN 451.20

Износ
Во продавницата.

Дизајниран да се забавува оневозможено возила.Ремени се направени со тешки webbing.Функција цинк позлатен фалсификувани куки.Капацитет на 3330 фунти.Пауза сила од 10.000 фунти.Хајленд 20' Жолта Забавува Ремени се дизајнирани да се забавува оневозможено возила.Направени со тешки webbing, оваа рака мерки 20' долг од 2" широк, има капацитет од 3330 lbs.и се скрши силата од 10.000 фунти.Овие ремени функција куки кои се цинк галвански да се обезбеди отпорност на корозија и долготрајна издржливост.Cequent Потрошувачки Производи е лидер за товар за обезбедување на производи со своите Хајленд бренд на производи.Хајленд се посветени на помагање можете безбедно да се вчита, сидро, безбедна, носат, приколка и организирање на товар.Од алуминиум рампи за масти рака bungees и товар обезбедување на производи, Планински производи се произведени за да стандарди за квалитет дизајниран да ги задоволи и надмине, секој очекување.Хајленд е посебна линија на производи за campers нарекува "Солиден Кампување Дизајн" вклучува вратоврска падови, bungees, ремени, клипови и други производи кои се наменети за кампување ентузијаст.За тешки индустриска употреба, проверете Хајленд "на Индустриски Одделение" линија на ratchets, cambuckles и други товар обезбедување на објекти за потешки товари.НОВО од Рис Моќ Спортски бренд, е линија на обезбедување на производи дизајнирани посебно за boaters нарекува "Рис Моќ Спортски Морски", која вклучува Transom, Gunwale и Лак вратоврска падови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите