.

.

SpeedStrap 34015 15 Weavable Обновување На Рака (Џеб Забавува), 1 Пакет

SpeedStrap 34015 15 Weavable Обновување На Рака (Џеб Забавува), 1 Пакет

DEN 844.56

Износ
Во продавницата.

Брз, погоден за носене обновување на рака, кој се вклопува во вашиот џеб.Номинална за 3.500 кг.Достапни во 15', 20', 25 или 30' должини.Совршен за мали UTVs, Мотоцикли, atv настана, и Моторни.Оваа 1/2" Џеб-Забавува погоден за носене обновување рака е оценет на 3,500 lbs.Со својот уникатен дизајн, ви создаде циклус на двата краја со едноставно ткаење тоа преку себе за метал-бесплатно обновување на рака.Само да завршам, ткаат и се повлече.Кога ќе завршиш, unweave и продавница за следниот пат.Достапни во 15ft, 20ft, 25ft, или 30ft должини и најчесто се користи за UTV е, АТВ е, Мотоцикли, Моторни, и Off-Возење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите