.

.

Trueocity Стоматолошки Flossers Четка Зема 4 Пакет w/ Travel Случај (200 Вкупниот Број), Забен Конец глајд модели Лесно Помеѓу Забите, Flosser Помага да се Спречи Расипување на Забите

Trueocity Стоматолошки Flossers Четка Зема 4 Пакет w/ Travel Случај (200 Вкупниот Број), Забен Конец глајд

DEN 455.52

Износ
Во продавницата.

Вклучува 4 Пакети на Flossers Плус Бонус Патување Случај.Совршен за Возрасни, Тинејџерите, & Деца. 2 во 1 Flosser со Toothpick Четка ги Отстранува Повеќе Плакета Бактерии од Тешко да се Постигне Места.Разделувајте Отпорен, Силен, Издржлив Конец Планирам Нежно Помеѓу Забите.Нема да се Скрши При чистење со забен Конец.Кул Нане Вкус За Супер Свежа И Чиста Здив.Полесно Отколку Конец String Да Се Одржи & Употреба.Стоматолог & Стоматолошки Добра Хигиена Со Цел Одобрени.Ние Сме Посветени Да Нуди Висок Квалитет На Стоматолошки Производи За Нега.НАШИТЕ TRUEOCITY КОНЕЦ ВЕДНАШ СЕ ПРАВИ ЧИСТЕЊЕ СО ЗАБЕН КОНЕЦ ПОГОДНО ДОМА, ВО КАНЦЕЛАРИЈА, ВО АВТОМОБИЛ, ДОДЕКА ПАТУВААТ, ИЛИ ДА СЕ ЗАБАВУВАТЕ!. 2 ВО 1 КОНЕЦ И ПРОКСИ ЧЕТКА ГИ ОТСТРАНУВА ПОВЕЌЕ НАСЛАГИ ПОМЕЃУ ЗАБИТЕ, ПОД НЕПЦЕТО, И ВО ТЕШКО ДА СЕ ПОСТИГНЕ МЕСТА.ПОЛЕСНО Е ДА СЕ КОРИСТИ ОД ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ КОНЕЦ.НЕМА ПОВЕЌЕ ЗАВИТКУВАЊЕ НА КОНЕЦ ОКОЛУ ПРСТИТЕ & ДРЖЕЈЌИ СЕ ВАШАТА РАКА ВО ВАШАТА УСТА.ЕЛЕГАНТНИ ПОЛИ ZIP СКЛАДИРАЊЕ ТОРБИ И БЕСПЛАТНО ПАТУВАЊЕ СЛУЧАЈ ДРЖИ ВАШИОТ FLOSSERS СЛОБОДНИ ПРАШИНА И БАКТЕРИИ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите