.

.

X-DREE 480Pcs E6012 10AWG Зелено Жолто Црвено Цевка Tublar Стил Пластични Изолирани Кабел Жица Завршува Терминали(480 Unids E6012 10AWG Верде Amarillo Tubo Rojo Тубуларна Estilo Кабел един Aislamiento де P

X-DREE 480Pcs E6012 10AWG Зелено Жолто Црвено Цевка Tublar Стил Пластични Изолирани Кабел Жица Завршува Терминали(480

DEN 299.04

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Изолирани Терминал;Модел : E6012. Дизајн : Цевка Тип;Материјал : Пластични, Метални.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Зелена, Жолта, Црвена;Одговара Кабел Големина : 6.0 mm2 10 AWG.Net Тежина : 140g(Peso Neto : 140g.Пакет Содржина : 480 Компјутери (+/-2%) x Изолирани Терминал(Contenido del paquete : 480 unidades (+/- 2%) x terminal aislada. 480 Pcs E6012 10 AWG Зелено Жолто Црвено Цевка Tublar Стил Пластични Изолирани Кабел Жица Завршува Terminals Features : E6012, цевка тип дизајн, одговара за 10 AWG кабел жица, пред-insulate ferrules терминали.Лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.За престанок заробени жица во терминал блокови.Опис на Spanish480 Unids E6012 10 AWG Верде Amarillo Tubo Rojo Тубуларна Estilo Кабел един Aislamiento де Plástico Extremos де Кабел Terminales Nombre del producto : Терминал aislada; Modelo : E6012 Diseño : Tipo де tubo; Материјал : Plástico, Metal Color : tono plateado, верде, amarillo, rojo; Tamaño del кабел apropiado : 6.0 mm2 10 AWGPeso Neto : 140g Contenido del paquete : 480 unidades (+/- 2%) x terminal aislada.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите