.

.

Заградата 18 Wrangler Jlu

Заградата 18 Wrangler Jlu

DEN 3206.40

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Авто Дел.Објектот Пакет Димензија : 23.75 " L X6.75 " W X7.75 " H. Точка Пакет Тежина : 15.4 lbs.Земја На Потекло : Мексико.Изградена на 5052 и 6061 алуминиум, заварени и црна елоксирани, на оваа стапка е изграден за да трае.Сите делови кои се потребни за инсталација вклучени, сепак, алатки се потребни.Бара 4 дупки да се drilled на долната страна на возилото.Овие дупки се, не се видливи и не го одвлекува вниманието од изгледот на возилото.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите