.

.

Surco LT100 Светлина Заградата за Safari Багажник

Surco LT100 Светлина Заградата за Safari Багажник

DEN 1635.12

Износ
Во продавницата.

Држи сите големи брендови на светлата.Месеци да надвор од рек.Не компромис простор за складирање.Издржливи црна прав грб заврши.Произведено во САД.Додадете светлата на вашиот Safari Управување со светлина адаптери.Издржливи црна прав грб заврши.Од Покривот Полици за да Палубата Полици, RV и Ван Скали на Велосипед Полици, Surco е производство солиден, високо-квалитетни додатоци за автомобили, камиони, спортски автомобили, комбиња, и RVs, кои зголеми вашиот возила флексибилност и ви помага да добиете повеќе опрема за вашиот следен авантура или worksite, токму тука во Америка.Преку трите генерации на Surkin семејството сопственост, Surco има гордо предвидено издржливи, атрактивни прибор за дискриминација клиенти кои место фокус на квалитетот и супериорна услуга.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите