.

.

Penta Ангел 5 Групи PCB DIN Rail Монтажа Адаптер Коло Монтажа Заградата Носителот на Превозникот Клипови, за 35mm, 15mm DIN Железнички (Зелен)

Penta Ангел 5 Групи PCB DIN Rail Монтажа Адаптер Коло Монтажа Заградата Носителот на Превозникот Клипови, за

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

PCB монтажа адаптер.DIN железнички 35mm,15mm адаптер.PCB држачот за PCB превозникот.Панел монтажа база PCB држачот.Еден комплет вклучува : 2x PCB превозникот и 4 x Завртка.Материјал : пластични Боја : зелена Големина : 42.6x10x19.3мм/1.67 X0.39 X0.76inch Еден сет тежина : 0.3 оз Компатибилен Din Железнички Големина : 35mm(C45 Железница) и 15mm Совршен за монтажа на должина и ширина на помалку од 100mm PCB одбор Пакет се вклучени : 5 Групи PCB Din Rail Монтажа Клипови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите