.

.

Bsghhfsdhd Закачалки Не Се Лизга На 10 Компјутери Дрвени Облека Закачалка Креативни Закачалка Рек Дома Девојки Соба Облека Закачалка

Bsghhfsdhd Закачалки Не Се Лизга На 10 Компјутери Дрвени Облека Закачалка Креативни Закачалка Рек Дома Девојки

DEN 328.80

Износ
Во продавницата.

Дали вашиот плакар е голема или мала, нашата облека закачалки обезбеди подобра организација за вашата соба мебел. ●Закачалка со панталони рек дизајн-носивост до 5 кг.Многу погодна за јакни, панталони, кошули, фустани, итн. ●Стабилна и прилагодливи закачалка-на телескопски арм нема да се извади.Големината на закачалка кука одговара на сите гардероба прачки. ●Пластовидно лак-форма закачалки-висок квалитет на закачалки за облека.Пластовидно куки ви овозможи да се откажам јакни со појавување на панталони, врски или капи.Мали страна куки може да се користи за да се врзуваат блузи, здолништа, итн. ●Не се лизга и анти-навремено складирање рек-Дизајн за да се спречи рабовите од лизгање.Идејата за спречување на панталони или здолништа од лизгање off.Можете исто така да се откажам облека, како што се подвезици, долна облека, итн.Пакетот вклучува : 10 hangers Material : Wood Application : здолништа, панталони, блузи, палта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите