.

.

Премија 50 Сомот Деца 13.8 Закачалки со Розово Злато Кука Трајни & Тенок Не се Лизга за Деца 360 степени rotatable Кука Сомот Простор за Заштеда на енергија Ултра Тенок Закач?

Премија 50 Сомот Деца 13.8 Закачалки со Розово Злато Кука Трајни & Тенок Не се Лизга за Деца 360 степени rotatable

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Елегантни ги Собереш Деца Сомот Закачалки се издржливи и здрав направени од високо-квалитетна ABS пластика, Големина 17.5 инчи.многу полесни од дрвени закачалки, но силна tp задржете тешки облека без виткање.Овој пакет на тешки закачалки е одличен избор за костуми, палта, џемпери, здолништа, кратки фустани, џемпери, панталони, и сите на вашата гардероба.НЕ се ЛИЗГА И КАДИФЕ : Елегантни ги Собереш закачалки функција мека, луксузни сомот материјал.Држи облека од паѓање или доделување и остава брчки на облека.Contoured рамената се спречи широк-necked облека од лизгање исклучите huggable закачалка.И flocked сомот, нема да падне или исчезнат вашиот бела облека со најновите собираат техника.Вртливата Куки и рамо линија : секоја кука може да ротира 360 степени, со едноставна пресврт без паѓа надвор.Дизајниран Розово Злато вртливата куки ќе ви овозможи лесно да ги сортирате вашите облека, без разлика на кој начин ќе се откажам вашата облека.Зглобот куките се цврсто прикачени на закачалки, па може да се стави на тешки облека на закачалки рамо линија на црно кадифе закачалки е contoured да помогне да се зачува облека облик и карактеристики токму намалување на рецки за одржување на ремени во место.Простор Saver : на овие сомот закачалки се тенок и стилски ќе го зголеми вашиот плакар простор и помогнат на вашиот облека може да биде организиран.Дизајниран со notched рамената, овие се чувствува закачалки се идеални за бесење ремени, врски, shawls, шпагети ремени, маици и девојка долна облека како на пример, nightdresses, градници и долна Облека.Вредноста пак на 50 сива сомот закачалки Големина : 13.80 Инчи (35 cm).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите