.

.

tuokiy Лицето Коса Смена Замена Главата,Генерација 1 Еден Ореол,18K Розово Злато Позлатен Ножеви,8 Брои, Првата Генерација (Не Одговара Генералот 2 Отстранување на Влакн?

tuokiy Лицето Коса Смена Замена Главата,Генерација 1 Еден Ореол,18K Розово Злато Позлатен Ножеви,8 Брои, Првата

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

1.Роуз Злато позлатен замена главата за вашата Коса Смена. 2.Замена на отстранување на влакна глави , мазна доработка и нежен допир. 3.360 степени без мртви краеви,мали и дискретни,како оригиналот,тоа ги отстранува вашата лицето коса неспокојот. 4.Препорачливо е да го замени коса смена замена шефовите на секои 2 до 5 месеци за оптимални перформанси. 5.Добар Избор За Вас : Ако имате губење на смена?Ако ви треба коса смена замена глави?Ако ви се допаѓа косата смена замена глави за вашата коса смена?Нашата коса смена замена глави ќе биде добар избор за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите